
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FM3 MB9B510T |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| Core Size: | 32-Bit |
| Speed: | 144MHz |
| Connectivity: | CANbus, CSIO, EBI/EMI, I²C, LINbus, UART/USART, USB |
| Peripherals: | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Number of I/O: | 154 |
| Program Memory Size: | 768KB (768K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| EEPROM Size: | - |
| RAM Size: | 96K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| Data Converters: | A/D 32x12b |
| Oscillator Type: | Internal |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 176-LQFP |
| Supplier Device Package: | 176-LQFP (24x24) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of MB9BF517TPMC-GK7E1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU 16BIT 48KB FLASH 44LQFP
IC MCU 16BIT FLASH 64LFQFP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32LQFP
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 4SMD
IC MCU 32BIT 768KB FLASH 176LQFP
SENSOR-ACTUATOR CABLE, M12, 5POL
DISP 7SEG 0.56" QUAD YLW 36DIP