
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | V850ES/Fx2 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Core Processor: | V850ES |
| Core Size: | 32-Bit |
| Speed: | 20MHz |
| Connectivity: | CANbus, CSI, UART/USART |
| Peripherals: | WDT |
| Number of I/O: | 84 |
| Program Memory Size: | 256KB (256K x 8) |
| Program Memory Type: | Mask ROM |
| EEPROM Size: | - |
| RAM Size: | 12K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 3.5V ~ 5.5V |
| Data Converters: | A/D 16x10b |
| Oscillator Type: | Internal |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 100-LQFP |
| Supplier Device Package: | 100-LFQFP (14x14) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of UPD703235GC(A)-445-8EA-A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 24QFN
IC MCU 8BIT 16KB OTP 20SOIC
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 152BGA
IC MCU 32BIT 256KB MROM 100LFQFP
IC MCU 32BIT 384KB MROM 120LQFP
3600 PRE-TERM ASSY BLK 18FT
OM4 24 FIBER INDOOR SMALL DIAMET