
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FM3 MB9B120M |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| Core Size: | 32-Bit |
| Speed: | 72MHz |
| Connectivity: | CSIO, I²C, LINbus, UART/USART |
| Peripherals: | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Number of I/O: | 50 |
| Program Memory Size: | 96KB (96K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| EEPROM Size: | - |
| RAM Size: | 16K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| Data Converters: | A/D 23x12b; D/A 2x10b |
| Oscillator Type: | Internal |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 64-LQFP |
| Supplier Device Package: | 64-LQFP (10x10) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CY9BF121LPMC1-G-MNE2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MEM MM MCU 120LQFP
16-BIT MCU 4.2MHZ 48KB FLASH 4KB
IC MEM MM MCU AUTO 28SOP
LED WHITE CERAMIC LH351D
14G 1.0" HP SERIES TIP ID .063"
NETWORK CABLE
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 64LQFP