
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Zatara® |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Core Processor: | ARM9® |
| Core Size: | 32-Bit |
| Speed: | 180MHz |
| Connectivity: | EBI/EMI, SPI, UART/USART |
| Peripherals: | DMA, LCD, PWM, WDT |
| Number of I/O: | 76 |
| Program Memory Size: | - |
| Program Memory Type: | External Program Memory |
| EEPROM Size: | - |
| RAM Size: | 64K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 1.8V, 3.3V |
| Data Converters: | A/D 6x10b |
| Oscillator Type: | External |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 256-LBGA, CSBGA |
| Supplier Device Package: | 256-CSBGA (17x17) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of ZA9L0065NW1LSGA311 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU
IC AUTO MCU
IC MCU 32BIT 256KB FLSH 112LFBGA
CAP CER 330PF 10V X7R 1808
CAP CER 330PF 50V X7R 0603
DIN TERM BLK SCREW DBL LEVEL
IC MCU 32BIT EXT MEM 256CSBGA