P5CD041UA/S1ABH30V
Manufacturer
NXP Semiconductors
VIGOR # :
Description
P5CD041UA/S1ABH30V
Catalog
Embedded - Microcontrollers
DataSheet
P5CD041UA/S1ABH30V PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Core Processor:-
Core Size:-
Speed:-
Connectivity:-
Peripherals:-
Number of I/O:-
Program Memory Size:-
Program Memory Type:-
EEPROM Size:-
RAM Size:-
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):-
Data Converters:-
Oscillator Type:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ZA9L003FNW1LSGA309
ZA9L003FNW1LSGA309
IC MCU 32BIT EXT MEM 256CSBGA
MB90F884CSPMC-GE1
MB90F884CSPMC-GE1
IC ANALOG
CT321-PX0524GMR
CT321-PX0524GMR
IC MCU 8BIT 16KB FLASH QFN
0805J0102P20DCT
0805J0102P20DCT
CAP CER 2.2PF 10V C0G/NP0 0805
SDI30-12-U-P5R
SDI30-12-U-P5R
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W