
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | RL78/G14 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Core Processor: | RL78 |
| Core Size: | 16-Bit |
| Speed: | 32MHz |
| Connectivity: | - |
| Peripherals: | - |
| Number of I/O: | - |
| Program Memory Size: | 512KB (512K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| EEPROM Size: | - |
| RAM Size: | - |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 1.6V ~ 5.5V |
| Data Converters: | - |
| Oscillator Type: | Internal |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | - |
| Supplier Device Package: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of R5F104SLAFB#V0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MICROCONTROLLER
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 257MAPBGA
IC MICROCONTROLLER
TWEEZER POINTED FINE 5.00"
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SPDIP
IC MCU 16BIT 512KB FLASH SMD