
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | RH850/F1x |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Core Processor: | RH850G3K |
| Core Size: | 32-Bit |
| Speed: | 80MHz |
| Connectivity: | CANbus, CSI, I²C, LINbus, SPI, UART/USART |
| Peripherals: | DMA, PWM, WDT |
| Number of I/O: | 49 |
| Program Memory Size: | 256KB (256K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| EEPROM Size: | 32K x 8 |
| RAM Size: | 32K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |
| Data Converters: | A/D 11x10b, 10x12b |
| Oscillator Type: | Internal |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | - |
| Supplier Device Package: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of R7F7010113AFP#BA4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 16SOIC
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 16KB MROM 64QFP
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LFQFP
DIODE GP 2.6KV 300A DO200AA R62
IC MCU 32BIT 256KB FLASH