MC68LC302AF20CT
Description
INTEGRATED MULTIPROTOCOL MICROPR
DataSheet
MC68LC302AF20CT PDF
Speed:20MHz
USB:-
Voltage - I/O:5.0V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)