MC68LC302CAF16CT
Description
INTEGRATED MULTIPROTOCOL MICROPR
DataSheet
MC68LC302CAF16CT PDF
Speed:16MHz
USB:-
Voltage - I/O:5.0V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)