SPC5200CVR400-FR
Description
MICROPROCESSOR, 400MHZ, CMOS, PB
Catalog
Embedded - Microprocessors
DataSheet
SPC5200CVR400-FR PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Core Processor:-
Number of Cores/Bus Width:-
Speed:-
Co-Processors/DSP:-
RAM Controllers:-
Graphics Acceleration:-
Display & Interface Controllers:-
Ethernet:-
SATA:-
USB:-
Voltage - I/O:-
Operating Temperature:-
Security Features:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MCIMX6D4AVT08AER
MCIMX6D4AVT08AER
IC MPU I.MX6D ENHANCED 624FCBGA
MPC8378EVRALGA
MPC8378EVRALGA
POWERQUICC 32 BIT POWER ARCH SOC
MPC8548PXAQGD
MPC8548PXAQGD
MPU, 32-BIT, 1000MHZ, PBGA783
5KP7.5A-G
5KP7.5A-G
TVS DIODE 7.5V 12.9V R-6
SS-1/2D16MM
SS-1/2D16MM
SOCKET STD 1/2D 16MM
SPC5200CVR400-FR
SPC5200CVR400-FR