ATF22V10B-15NM/883
Manufacturer
Roving Networks / Microchip Technology
VIGOR # :
Description
IC PLD 10MC 15NS 28LCC
Catalog
Embedded - PLDs (Programmable Logic Device)
DataSheet
ATF22V10B-15NM/883 PDF
Type Description
Series:22V10
Package:Tube
Part Status:Active
Programmable Type:EE PLD
Number of Macrocells:10
Voltage - Input:5V
Speed:15 ns
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:28-CLCC
Supplier Device Package:28-LCC (11.45x11.45)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PLDC20G10-25PC
PLDC20G10-25PC
OT PLD, 25NS, PAL-TYPE, CMOS
TIBPAL20R8-5CNT
TIBPAL20R8-5CNT
OT PLD, 7NS, PAL-TYPE
XC95144XV-5TQ100C
XC95144XV-5TQ100C
FLASH PLD, 5NS, 144-CELL
416F36033IAR
416F36033IAR
CRYSTAL 36.0000MHZ 10PF SMD