EP20K200CQ208C9
Description
LOADABLE PLD, 2NS, CMOS, PQFP208
Catalog
Embedded - PLDs (Programmable Logic Device)
DataSheet
EP20K200CQ208C9 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Programmable Type:-
Number of Macrocells:-
Voltage - Input:-
Speed:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PAL22V10-15PC
PAL22V10-15PC
OT PLD, 15NS, PAL-TYPE, TTL, PDI
EP910DI-25
EP910DI-25
LOGIC (EPLD)
PALCE16V8-25JI
PALCE16V8-25JI
FLASH PLD, 25NS, PAL-TYPE
MIKROE-3792
MIKROE-3792
TFT BOARD 5 RESISTIVE
R1612-25.000-9-F-3030-TR
R1612-25.000-9-F-3030-TR
CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD
BAT54-7-F
BAT54-7-F
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOT23-3