EPX740LI44-12
Description
OT PLD, 15NS, CMOS, PQCC44
Catalog
Embedded - PLDs (Programmable Logic Device)
DataSheet
EPX740LI44-12 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Programmable Type:-
Number of Macrocells:-
Voltage - Input:-
Speed:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AMPAL22V10AJC
AMPAL22V10AJC
TYPE, TTL, PQCC28
EP20K400BC652-1V
EP20K400BC652-1V
LOADABLE PLD, 2.5NS PBGA652
PLDC18G8-15JC
PLDC18G8-15JC
OT PLD, 15NS, PAL-TYPE
FC5BSBBGF16.0-T1
FC5BSBBGF16.0-T1
CRYSTAL 16MHZ 12PF SMT
ES3A V6G
ES3A V6G
DIODE GEN PURP 50V 3A DO214AB
EPX740LI44-12
EPX740LI44-12
OT PLD, 15NS, CMOS, PQCC44
7201L2YZQE
7201L2YZQE
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V