ATF22V10C-5JC
Manufacturer
Roving Networks / Microchip Technology
VIGOR # :
Description
IC PLD 10MC 5NS 28PLCC
Catalog
Embedded - PLDs (Programmable Logic Device)
DataSheet
ATF22V10C-5JC PDF
Type Description
Series:22V10
Package:Tube
Part Status:Obsolete
Programmable Type:EE PLD
Number of Macrocells:10
Voltage - Input:5V
Speed:5 ns
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:28-LCC (J-Lead)
Supplier Device Package:28-PLCC (11.51x11.51)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ATF16LV8C-10JI
ATF16LV8C-10JI
IC PLD 8MC 10NS 20PLCC
ATF22V10CQ-15XC
ATF22V10CQ-15XC
IC PLD 10MC 15NS 28PLCC
TIBPAL16R6-15CN
TIBPAL16R6-15CN
IC PLD 15NS 20DIP
MCL2012V1-220-R
MCL2012V1-220-R
FIXED IND 22UH 50MA 750 MOHM SMD
SML-LXR44SUGC-TR
SML-LXR44SUGC-TR
LED GRN CLEAR BOOMERANG SMD R/A
RM-2450-2J-XM
RM-2450-2J-XM
SMART RADIO: 2.4 GHZ XTREME