EPF10K250AGC599-3
Description
LOADABLE PLD, 0.7NS CPGA599
Catalog
Embedded - PLDs (Programmable Logic Device)
DataSheet
EPF10K250AGC599-3 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Programmable Type:-
Number of Macrocells:-
Voltage - Input:-
Speed:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PAL16L8-7PC
PAL16L8-7PC
OT PLD, 10NS, TTL, PDIP20
TIBPAL16L8-20MJ
TIBPAL16L8-20MJ
TIBPAL16L8-20M HIGH-PERFORMANCE
MPD23042JT
MPD23042JT
TIBPAL22V10-20MJTB ASIC & OTHER
M38906 SL005
M38906 SL005
CABLE 6COND 24AWG SLATE 100'
U211P4Y9AV2QE
U211P4Y9AV2QE
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V
EPF10K250AGC599-3
EPF10K250AGC599-3
LOADABLE PLD, 0.7NS CPGA599
LSYWC3KP-FP
LSYWC3KP-FP
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V