
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SmartFusion® |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Architecture: | MCU, FPGA |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| Flash Size: | 256KB |
| RAM Size: | 64KB |
| Peripherals: | DMA, POR, WDT |
| Connectivity: | EBI/EMI, Ethernet, I²C, SPI, UART/USART |
| Speed: | 100MHz |
| Primary Attributes: | ProASIC®3 FPGA, 200K Gates, 4608 D-Flip-Flops |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 85°C (TJ) |
| Package / Case: | 484-BGA |
| Supplier Device Package: | 484-FPBGA (23x23) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of A2F200M3F-1FGG484 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 780FBGA
IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 144TQFP
IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 144TQFP
CAP CER 150PF 1KV C0G/NP0 1808
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC INTFACE SPECIALIZED 32HTSSOP
IC SOC CORTEX-M3 100MHZ 484FBGA