
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SmartFusion® |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Architecture: | MCU, FPGA |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| Flash Size: | 512KB |
| RAM Size: | 64KB |
| Peripherals: | DMA, POR, WDT |
| Connectivity: | EBI/EMI, Ethernet, I²C, SPI, UART/USART |
| Speed: | 80MHz |
| Primary Attributes: | ProASIC®3 FPGA, 500K Gates, 11520 D-Flip-Flops |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 85°C (TJ) |
| Package / Case: | 256-LBGA |
| Supplier Device Package: | 256-FPBGA (17x17) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of A2F500M3G-FGG256 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 672FBGA
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 672FBGA
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 780FBGA
CAP CER 18PF 200V C0G/NP0 1210
CAP CER 180PF 3KV X7R 1812
IC SOC CORTEX-M3 80MHZ 256FBGA
PMI 2-06-17 WT