
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SmartFusion®2 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Architecture: | MCU, FPGA |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| Flash Size: | 256KB |
| RAM Size: | 64KB |
| Peripherals: | DDR, PCIe, SERDES |
| Connectivity: | CANbus, Ethernet, I²C, SPI, UART/USART, USB |
| Speed: | 166MHz |
| Primary Attributes: | FPGA - 25K Logic Modules |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| Package / Case: | 484-BGA |
| Supplier Device Package: | 484-FPBGA (23x23) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of M2S025S-1FG484I is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC SOC CORTEX-M3 100MHZ 144TQFP
IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 896FBGA
IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 1152BGA
CAP CER MLCC
IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 484FBGA
8D 28C 26#20 2#16 SKT RECP
CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR