
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Stratix® 10 SX |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Architecture: | MCU, FPGA |
| Core Processor: | Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™ |
| Flash Size: | - |
| RAM Size: | 256KB |
| Peripherals: | DMA, WDT |
| Connectivity: | EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Speed: | 1.5GHz |
| Primary Attributes: | FPGA - 2800K Logic Elements |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| Package / Case: | 2397-BBGA, FCBGA |
| Supplier Device Package: | 2397-FBGA (50x50) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 1SX280HU2F50I2VG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA
IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA
IC FPGA STRATIX 10 2397FBGA
CAP CER 0.015UF 50V NP0 1825
CAP CER 4700PF 50V U2J 0603
IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SSOP
IC FPGA STRATIX 10 2397FBGA