
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Switch Circuit: | SP4T |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit: | 4:1 |
| Number of Circuits: | 2 |
| On-State Resistance (Max): | 1Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 300mOhm |
| Voltage - Supply, Single (V+): | 1.6V ~ 3.6V |
| Voltage - Supply, Dual (V±): | - |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max): | 25ns, 15ns |
| -3db Bandwidth: | - |
| Charge Injection: | -110pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): | 38pF, 158pF |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max): | 2nA |
| Crosstalk: | -80dB @ 1MHz |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 16-TQFN (3x3) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 |
Current price of MAX4782ETE+T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MULTIPLEXER 8X1 16SOIC
IC SWITCH DUAL SPST 8MSOP
IC ANALOG SWITCH SPST 8DIP
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVCMOS
CONN SOCKET 12POS 0.1 GOLD PCB
IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16TQFN
DC DC CONVERTER 3.3V 33W