CX81801-33
Description
CONEXANT VIDEO AMP 1 CHANNEL
Catalog
Interface - Modems - ICs and Modules
DataSheet
CX81801-33 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Data Format:V.21, V.22, V.22B, V.23, V.32, V.32B, V.34, V.90, Bell 103, Bell 212
Baud Rates:-
Voltage - Supply:3.3V
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:128-QFP
Supplier Device Package:128-LFQFP
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SI2457-D-GT
SI2457-D-GT
IC ISOMODEM GLOBAL DAA 24TSSOP
CMX7143L4-TR1K
CMX7143L4-TR1K
MULTI-MODE WIRELSS DATA MODEM
AD5700-1BCPZ-RL7
AD5700-1BCPZ-RL7
IC HART MODEM LP INT OSC 24LFCSP
VAOL-3LCE2
VAOL-3LCE2
LED YELLOW DIFFUSED T/H
GTB-4B12
GTB-4B12
SWITCH TOGGLE DPST 12A 125V