Z0292212VSGR3910
Manufacturer
Zilog / Littelfuse
VIGOR # :
Description
IC MODEM DATA PUMP/AFE 44-PLCC
Catalog
Interface - Modems - ICs and Modules
DataSheet
Z0292212VSGR3910 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Part Status:Active
Data Format:V.21, V.22, V.23, V.29, Bell 103, Bell 212A
Baud Rates:9.6k
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V