WG82552V
Description
INTEL 82552V FAST ETHERNET PHY
Catalog
Interface - Modems - ICs and Modules
DataSheet
WG82552V PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Data Format:-
Baud Rates:-
Voltage - Supply:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SI2457-C-FSR
SI2457-C-FSR
IC ISOMODEM SYSTEM-SIDE 16SOIC
PEF7072HLV1.4
PEF7072HLV1.4
XWAY PHY11G, 10/100/1000 MBPS E
PXB4219EV3.4
PXB4219EV3.4
INTERWORKING ELEMENT FOR 8 E1/T1
RS2002MLS
RS2002MLS
BRDGE RCT GLASS 100V 20A RS10MLS
WG82552V
WG82552V
INTEL 82552V FAST ETHERNET PHY
S34MS01G204TFI013
S34MS01G204TFI013
IC FLASH 1G PARALLEL
LTL2V3TU75K
LTL2V3TU75K
UV TH LAMP THRU-HOLE 5MM GRN