MAX15092GTL+
Description
IC VIDEO MUX AMP HS MULTI TQFN
Catalog
Linear - Amplifiers - Video Amps and Modules
DataSheet
MAX15092GTL+ PDF
Type Description
Series:*
Package:Tray
Part Status:Active
Applications:-
Output Type:-
Number of Circuits:-
-3db Bandwidth:-
Slew Rate:-
Current - Supply:-
Current - Output / Channel:-
Voltage - Supply, Single/Dual (±):-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MAX9502GELT+G104
MAX9502GELT+G104
IC POWER MANAGEMENT
MAX4394EUD+TG24
MAX4394EUD+TG24
INTEGRATED CIRCUIT
MHW7205CLN
MHW7205CLN
IC AMP CATV 7-CATV MODULE
PZBR3
PZBR3
ZONE CABLING BEND RADIUS POST 3"
LP2985AIM5X-3.3/NOPB
LP2985AIM5X-3.3/NOPB
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
C20200-18
C20200-18
CMC 7.3MH 9.3A 2LN TH