72V225L10TF
Description
IC FIFO SYNC 1024X18 10NS 64QFP
DataSheet
72V225L10TF PDF
Type Description
Series:72V
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Memory Size:18K (1K x 18)
Function:Synchronous
Data Rate:100MHz
Access Time:6.5ns
Voltage - Supply:3 V ~ 3.6 V
Current - Supply (Max):30mA
Programmable Flags Support:Yes
Retransmit Capability:No
FWFT Support:Yes
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:64-LQFP
Supplier Device Package:64-TQFP (10x10)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
72V851L20PF8
72V851L20PF8
IC FIFO SYNC 4096X18 20NS 64QFP
72235LB15PFI8
72235LB15PFI8
IC FIFO 2048X18 SYNC 15NS 64TQFP
72V3614L20PF
72V3614L20PF
IC FIFO 64X36X2 20NS 120QFP
35USG27000MEFCSN35X45
35USG27000MEFCSN35X45
CAP ALUM 27000UF 20% 35V SNAP
23425
PUNCH PIN HEAVY DUTY 4.5MM
72V225L10TF
72V225L10TF
V 913 80
V 913 80
PLASTIC CLAMP 1000V 80MM