71342LA55PF
Description
IC SRAM 32KBIT PARALLEL 64TQFP
DataSheet
71342LA55PF PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:55ns
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)