7134LA55CB
Description
IC SRAM 32KBIT PARALLEL SB48
DataSheet
7134LA55CB PDF
Package:Tube
Part Status:Active
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:55ns
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C (TA)
Mounting Type:Through Hole
Package / Case:48-DIP (0.600", 15.24mm)