GS864036GT-250I
Description
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 100TQFP
DataSheet
GS864036GT-250I PDF
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Synchronous, Standard
Memory Size:72Mb (2M x 36)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:250 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)