71V3578S133PFG
Manufacturer
Renesas Electronics America
VIGOR # :
DataSheet
71V3578S133PFG PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Technology:SRAM - Synchronous, SDR
Memory Size:4.5Mb (256K x 18)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:4.2 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)