CAS24S128C4ATR
Description
EEPROM, SERIAL 128 KB I2C, WITH
Catalog
Memory
DataSheet
CAS24S128C4ATR PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Type:-
Memory Format:-
Technology:-
Memory Size:-
Memory Interface:-
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-UFBGA, WLCSP
Supplier Device Package:4-WLCSP
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
W972GG6KB-18 TR
W972GG6KB-18 TR
IC DRAM 2GBIT PARALLEL 84WBGA
AS7C1024B-12TCN
AS7C1024B-12TCN
IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32TSOP I
24AA64T-E/OT
24AA64T-E/OT
IC EEPROM 64KBIT I2C SOT23-5
CS5.241-C1
CS5.241-C1
DIN RAIL PWR SUPPLY 120W 24V 5A
36839
KEY 9 MM TRIANGULAR BIT ZAMAK CH