71V65603S100BQGI8
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA
DataSheet
71V65603S100BQGI8 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:100 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:5 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)