STK12C68-5L55M
Description
IC NVSRAM 64KBIT PARALLEL 28LCC
DataSheet
STK12C68-5L55M PDF
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:35ns
Access Time:35 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C (TA)