71V67803S133PFGI
DataSheet
71V67803S133PFGI PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:4.2 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)