71T75602S133BGGI
Description
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 119PBGA
DataSheet
71T75602S133BGGI PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:4.2 ns
Voltage - Supply:2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)