71V67803S133BG
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA
DataSheet
71V67803S133BG PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Technology:SRAM - Synchronous, SDR
Memory Size:9Mb (512K x 18)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:4.2 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)