IS64LPS12832A-200TQLA3
Description
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 100TQFP
DataSheet
IS64LPS12832A-200TQLA3 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Synchronous, SDR
Memory Size:4Mb (128K x 32)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3.1 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C (TA)