AT25SF081-MHD-T
Description
IC FLASH 8MBIT SPI 104MHZ 8UDFN
DataSheet
AT25SF081-MHD-T PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Last Time Buy
Technology:FLASH
Memory Size:8Mb (1M x 8)
Memory Interface:SPI
Clock Frequency:104 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:5µs, 5ms
Access Time:-
Voltage - Supply:2.5V ~ 3.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TC)