71V35761SA200BG
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA
DataSheet
71V35761SA200BG PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3.1 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)