7134SA55JG8
DataSheet
7134SA55JG8 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)