70T3799MS133BBGI
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 324PBGA
DataSheet
70T3799MS133BBGI PDF
Technology:SRAM - Dual Port, Synchronous
Memory Size:9Mb (128K x 72)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:4.2 ns
Voltage - Supply:2.4V ~ 2.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)