25LC512T-I/MF
Description
IC EEPROM 512KBIT SPI 20MHZ 8DFN
DataSheet
25LC512T-I/MF PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Memory Interface:SPI
Clock Frequency:20 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:5ms
Access Time:-
Voltage - Supply:2.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)