BR25H640FJ-2CE2
Description
IC EEPROM 64KBIT SPI 10MHZ 8SOPJ
DataSheet
BR25H640FJ-2CE2 PDF
Technology:EEPROM
Memory Size:64Kb (8K x 8)
Memory Interface:SPI
Clock Frequency:10 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:4ms
Access Time:-
Voltage - Supply:2.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C (TA)
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)