7134SA55JG
DataSheet
7134SA55JG PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Part Status:Active
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:55ns
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)