71V35761SA166BGI
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA
DataSheet
71V35761SA166BGI PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:166 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3.5 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)