25LC080AT-I/MS
Description
IC EEPROM 8KBIT SPI 10MHZ 8MSOP
DataSheet
25LC080AT-I/MS PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Memory Interface:SPI
Clock Frequency:10 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:5ms
Access Time:-
Voltage - Supply:2.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)