LE25U40CQH-AH
Description
IC FLASH 4MBIT SPI 40MHZ 8WDFN
DataSheet
LE25U40CQH-AH PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Memory Interface:SPI
Clock Frequency:40 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:5ms
Access Time:-
Voltage - Supply:2.3V ~ 3.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)