CY7C1360B-200AJC
Description
CACHE SRAM, 256KX36, 3NS
DataSheet
CY7C1360B-200AJC PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.6V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)