STK14C88-NF45
Description
IC NVSRAM 256KBIT PAR 32SOIC
DataSheet
STK14C88-NF45 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Access Time:45 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:32-SOIC (0.295", 7.50mm Width)