IS61VPS51236B-200B3LI
DataSheet
IS61VPS51236B-200B3LI PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3 ns
Voltage - Supply:2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)