STK14C88-5L45M
Description
IC NVSRAM 256KBIT PAR 32PLCC
DataSheet
STK14C88-5L45M PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Access Time:45 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C (TA)